Зеленодольський професійний ліцей запрошує на навчання !

Бібліотека ЗПЛ

Загальна площа , що займає бібліотека , складає 196 кв.м. , архів – 26кв.м., книгосховище і абонемент- 100 кв.м.

та читальна зала -70 кв.м. на 56 читацьких місць. Відкритий доступ до книжкового фонду який нараховує 26496. примірників

Кількість читачів : 434 , з них :  учнів 336 ;

педпрацівників 40 ;

батькі та інші працівники ліцею 58.

Бібліотекар Аліпова Ольга Олексіївна

У своїй діяльності бібліотека керується Законом України „ Про освіту ” , Законом України „ Про бібліотеки і бібліотечну справу ” , положенням „ Про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу ” та вимог навчально-виховного процесу ліцєю.

Основні завдання бібліотеки :

-  виховання у учнів інформаційної культури , культури читання; формування вміння користуватись бібліотекою, її послугами, книгою , її довідковим апаратом ;

- сприяння реалізації державної політики в галузі освіти , розвитку навчально-  виховного процесу, виховання національної культури, національної відомості,

- шанобливого ставлення до книги;

- сприяння за допомогою різних форм і методів бібліотечної роботи самоосвіти учнів і педагогів ;

- забезпечення їх літературою для задоволення соціальних і культурних потреб ;

- піднесення бібліотечної справи на якісно новий рівень.

Залученню учнів до постійного відвідування бібліотеки сприяє естетичне оформлення книжкового фонду , актуальність і повнота книжкових виставок, полиць, стендів.

.

День працівників освіти.

Відзначається в Україні згідно з Указом Президента

(№ 513/94 від 11 вересня 1994 року) у першу неділю жовтня

Є світлий день осінньої пори,

Є незрівнянне , неповторне свято,

Коли веселі зграйки дітвори

Ідуть своїх учителів вітати.

Барвисті квіти їм несуть у клас,

Вітання щиросердні і чудові

День пам'яті жертв голодоморів

СТАРТУЄ ГРОМАДСЬКА АКЦІЯ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ГОЛОДОМОРУ

Хвилина мовчання

О 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам.

В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

День пам'яті жертв голодоморів

Традиційна емблема жалобних заходів за жертвами Голодомору

День па́м'яті же́ртв голодоморів́ — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Запроваджений згідно з указом Президента України Леоніда Кучми № 1310/98 від 26 листопада 1998 року як «День пам'яті жертв голодоморів».

Указом Кучми №1181/2000 від 31 жовтня 2000 року встановлювалася назва «День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій».

Указом Кучми №797/2004 від 15 липня 2004 року встановлювалася назва «День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій».

Указом президента Віктора Ющенка № 431/2007 від 21 травня 2007 називається «День пам'яті жертв голодоморів».